گروه طراحی دمووب DemoWeb.ir

درباره ما

فعاليت تيم دمو وب در واقع از سال 1383 و در زمينه نرم افزار و سخت افزار سيستم هاي كامپيوتري آغاز شد. سپس رفته رفته فعاليت خود را در زمينه شبكه هاي كامپيوتري گسترش داده و وارد عرصه طراحی وبسایت های استاتیک مبتنی بر مفسر HTML شد.

بعدها با ترویج زبان های برنامه نویسی تحت وب مانند PHP و با رواج CMS هایی مبتنی بر PHP مانند «PHP Nuke»، «PHP BB» و «vBulletin» به ایجاد وب سایت هایی مبتنی بر این CMS ها و گسترش و رفع اشکال پلاگین های آن ها پرداخت. رفته رفته و با گسترش استفاده از اینترنت در ایران و تمایل مشاغل و اصناف برای داشتن پایگاه اینترنتی، ما هم بر آن شدیم تا با این جریان همسو باشیم و بنابراین، همزمان با تغییرات جهانی ما هم در بروز رسانی اطلاعات داخلی گروه و ارتقا سطح دانش مان تلاش کردیم.

 


از سال 1389، فعاليت اين تيم بطور جدي تر بروي طراحي و پياده سازي وبسايت ها متمركز شده و در قالب همكار با چندين مجموعه مختلف به فعاليت خود ادامه داده و نهايتا در سال 1391 به عنوان تيم اصلي دمو وب (DemoWeb.ir) به شكل منسجم درآمد. در حال حاضر بيش از 100 وبسايت راه اندازي شده توسط اين تيم بصورت فعال در دسترس قرار دارند.

همچنين در سوابق اين تيم، همكاري با ساير موسسات در جهت اجراي پروژه هاي مختلف نيز به چشم ميخورد. برخي از اين موسسه ها و شركت ها عبارتند از: موسسه آفتاب هنر، شركت نگين پيشرو رايانه، شركت آيتو، خانه زیست شناسی، گروه بهمن، خانه هنر و معمار، مدرسه اسكيس ايران و …

گروه طراحي دمووب (DemoWeb) همواره تلاش بر انجام پروژه هاي مختلف مبتني بر تكنولوژي روز دنيا و متناسب با بازار داخلي كشور داشته و در اين راه سعي مان بر اين است كه امورات كارفرمايان گرامي را به بهترين نحو انجام و در مسير جلب رضايت مشتري، موثرترين گام ها را برداريم.

در حال حاضر با داشتن کادری مجرب متشکل از طراحان خوش سلیقه و خبره در زمینه های مختلف طراحی و پیاده سازی وبسایت، طراحی گرافیک، طراحی 3D و مدلینگ و نیز خدمات بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجو (SEO)، راهکارهای مبتنی بر خواسته و سلیقه شما و بر پایه استانداردهای روز دنیا ارئه می دهیم تا وبسایتی کارآمد و زیبا به همراه امکانات مورد نیاز در اختیارتان قرار گرفته و بدین ترتیب شما صاحب پایگاهی اینترنتی با قابلیت مدیریت آسان خواهید شد.

برخی از این قابلیت ها عبارتند از:

امکان قرار دادن روزمه،  اطلاعات شخصی، نمونه کار  و معرفی توانایی های خود
امکان به اشتراک گذاری  یادداشت ها و نوشته های روزانه و وبلاگ شخصی یا اخبار
امکان به اشتراک گذاری  ویدیو و تصاویر در گالری محصولات خود
امکان ثبت سفارشات آنلاین و فروش اینترنتی محصولات و خدمات و کسب درآمد

 

حاصل تلاش های این سالیان، طراحی و راه اندازی وب سایت های بیشمار، کتاب ها و نشریات بسیار و طرح های گرافیکی ماندگار می باشد.

 

همچنین به منظور ارائه کیفیت مطلوب، ما از خدمات بهترین شرکت های ارائه کننده سرویس های میزبانی وب برای وب سایت شما استفاده خواهیم کرد تا شما با خیالی آسوده و بدون نگرانی از اینکه وب سایت شما از دسترس خارج شود یا اطلاعات آن مورد سوءاستفاده هکر ها قرار بگیرد به فعالیت خود در دنیای مجازی ادامه دهید.