وب سایت چیست ؟

مجموعه ای از فایلهای مختلف مانند: تصاویر، متون، صدا، انیمیشن، بانک های اطلاعاتی، فایلهای برنامه نویسی شده و … است که به منظوری خاص با هم در ارتباط هستند. این فایلها بر روی یک کامپیوتر به نام سرور (Server) قرار می گیرند و توسط یک آدرس دامین (Domain) فراخوانی می شوند.

طراحی سایت و CMS

طراحی سایت های استاتیک و داینامیک با رعایت اصول فنی و مطابق با استاندارد روز دنیا، سایت های رسمی و اداری، فروشگاهی و شخصی، پورتال و سیستم مدیریت محتوا (CMS)

سایت استاتیک مناسب شرکتها و یا افرادی است که نیاز به تغییر و بروز رسانی پیوسته محتویات وب سایتشان ندارند و صرفا این نوع سایت پس از طراحی و راه اندازی، از طریق یک دامنه اختصاصی در دسترس قرار خواهد گرفت و محتوای آن بصورت ثابت باقی خواهد ماند. صفحات این نوع سایت شامل قسمتهای معرفی، خدمات، محصولات، اطلاعات تماس و آدرس و … به درخواست شما میباشند. طراحی این نوع سایت تقریبا دیگر منسوخ شده است و فقط در شرایط خاص مورد استفاده دارد.

سایت داینامیک مناسب شرکتها و یا افرادی است که نیاز به تغییر و بروز رسانی سایت بطور دائم دارند. این نوع سایت پس از طراحی و راه اندازی، توسط یک کنترل پنل مدیریت شده و صاحب آن در هر زمان میتواند محتوای آن (عکس، فیلم، متون و غیره) را تغییر داده و مطالب جدید به آن اضافه نماید. امکانات این نوع سایت، نسبت به نوع استاتیک بسیار بیشتر بوده و انعطاف پذیری بیشتری دارد. همچنین این نوع سایت ها در Seo نیز بسیار قوی تر عمل می کنند.

چرا می شود «دمووب» را انتخاب کرد؟

زیرا اولا نمونه پروژه های انجام شده و نظرات مشتریان قبلی، گواهی بر کیفیت و کمیت کار و تایید ارزش نهادن به خواسته های ایشان از سوی گروه بوده و دوما جلب رضایت مشتری یا کارفرما، همواره از دغدغه های اصلی گروه «دمووب» می باشد و در این راستا بیشترین تلاش ممکن را اعمال خواهیم کرد. ما آموخته ایم که: حق همیشه با مشتری است

 1. گام اول: تصمیم بگیرید

  اندیشه کنید. آیا میخواهید کسب و کار خود را رونق ببخشید؟ آیا از رقبای خود جا مانده اید؟ با شیوع اینترنت مارکتینگ و گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی گوناگون و فروشگاه های اینترنتی، آیا به یک پایگاه اینترنتی برای معرفی محصول و یا خدمات خود نیاز پیدا کرده اید؟ پس تصمیم به داشتن یک وب سایت بگیرید

 2. گام دوم: بررسی کنید

  در بین سایت های هم صنف خود بگردید. نمونه ها را ببینید. وارد «دمووب» شوید و نمونه پروژه های ما را نیز ملاحظه بفرمایید. مقایسه کنید و تصمیم جدی بگیرید. اکنون نوبت سفارش طراحی یک وب سایت مناسب می باشد

 3. گام سوم: سفارش دهید

  موضوعات و خواسته های خود را یادداشت کنید. همه موارد را بررسی کنید. بودجه ای را برای سایت خود در نظر بگیرید. از کارشناسان ما بمنظور تصمیم گیری بهتر کمک فکری بگیرید. بعد از روشن شدن حجم پروژه، هزینه و زمان بندی پروژه را از ما استعلام بگیرید و با سایر شرکت ها مقایسه کرده و در نهایت سفارش دهید!

 4. گام چهارم: پروژه را تحویل بگیرید

  وب سایت شما تقریبا (یا کاملا) آماده است. فاکتور سایت خود را تسویه کرده و اطلاعات پنل مدیریت و فایل آموزشی استفاده از سایت را تحویل بگیرید. میتوانید سایتتان را بطور آنلاین مشاهده کرده و لینک آن را به دوستان و مشتریان خود معرفی کنید.

 5. گام پنجم: رضایتمندی خود را اعلام کنید

  سایت را بررسی بفرمایید. نکات و اصلاحات احتمالی آن را به «تیم پشتیبانی دمووب» اعلام کرده و در نهایت، شما هم به جمع مشتریان رضایتمند ما پیوسته و دیدگاهی به همین منظور ارسال فرمایید.

آخرین خبرها