سئو سایت تلسکوپارس

سئو سایت شرکت تلسکوپارس

مشخصات پروژه

سئو سایت تلسکوپارسReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 18Rating:
  • کارفرما: شرکت تلسکوپارس

  • تاریخ اجرا : تابستان ۱۳۹۱

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

سئو سایت تلسکوپارسReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 18Rating:

سئو سایت تلسکوپارس

سئو سایت تلسکوپارس

اصطلاح سئو به معنای بهینه سازی وبسایت در بخش طراحی سایت، بخش سرور و بخش محتوای آن به شکل متناسب با سیستم های جدید موتورهای جستجوگر و مخصوصا گوگل می باشد.

وبسایت ها عموما یا به صورت ایستا (مرسوم در گذشته) طراحی می شدند و یا به صورت پویا که برخی فاکتورهای درون صفحه ای در بهینه سازی در سایت های ایستا بصورت دستی و در سایت های پویا بصورت خودکار (با توجه به امکانات سایت و تنظیمات صحیح) انجام می گیرد.

در بهینه سازی سایت تلسکوپارس، تلاش بر سبکتر شدن فایل صفحات، بهینه سازی نسبی بخش سرور هاستینگ و استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما در داخل صفحات، استفاده از توضیحات جامع و تهیه بک لینک های خارجی گردیده است و طی مدت پنج ماه از زمان آغاز پروسه بهینه سازی، نتیجه مطلوب کارفرما حاصل گشته است. البته با توجه به زمینه کاری مجموعه مذکور، از اسپم کردن مطالب در گوگل جلوگیری و تنها به حصول نتایج از طریق کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما بسنده شده است.

 

سایت مذکور با هزینه ای کم و برای کلمات کلیدی: تلسکوپ ارزان قیمت – تلسکوپ شکستی – فروش تلسکوپ – میکروسکوپ دانش آموزی – تلسکوپ و میکروسکوپ – چشمی های تلسکوپ بهینه سازی شده است.

سایر توضیحات

بمنظور درک بهتر مفاهیم سئو، مطالعه این مطلب (کلیک کنید) پیشنهاد می شود.
بمنظور مشاهده پروژه ها از این بخش (کلیک کنید) بازدید فرمایید.
بمنظور انجام مشاوره و ارزیابی پروژه توسط کارشناسان گروه دمووب، لطفا با شماره های: ۰۲۱۲۶۱۴۳۱۳۴ و ۰۹۳۵۴۵۸۴۲۳۰ و ۰۹۱۹۴۴۴۵۸۹۵ تماس و یا با آیدی تلگرام  FarazPayam@  در ارتباط باشید.
همچنین بمنظور بهره گیری از تخفیفات ویژه و یا دسترسی به مطالب آموزشی و اخبار گروه در خصوص طراحی وبسایت، نگهداری سایت و سرور، بازاریابی و مارکتینگ و مقالات مختلف درمورد سئو به کانال تلگرام ما Telegram.me/DemoWeb بپیوندید.

 

 

سایر نمونه کارها