سئو سایت مدرسه اسکیس ایران

سئو سایت مدرسه اسکیس ایران

مشخصات پروژه

سئو سایت مدرسه اسکیس ایرانReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 18Rating:
  • کارفرما: مدرسه اسکیس ایران

  • تاریخ اجرا : تابستان ۱۳۹۴

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

سئو سایت مدرسه اسکیس ایرانReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 18Rating:

سئو سایت مدرسه اسکیس ایران

بهینه سازی- سئو سایت مدرسه اسکیس ایران

اصطلاح سئو به معنای بهینه سازی وبسایت در بخش طراحی سایت، بخش سرور و بخش محتوای آن به شکل متناسب با سیستم های جدید موتورهای جستجوگر و مخصوصا گوگل می باشد.

وبسایت ها عموما یا به صورت ایستا (مرسوم در گذشته) طراحی می شدند و یا به صورت پویا که برخی فاکتورهای درون صفحه ای در بهینه سازی در سایت های ایستا بصورت دستی و در سایت های پویا بصورت خودکار (با توجه به امکانات سایت و تنظیمات صحیح) انجام می گیرد.

در بهینه سازی سایت مدرسه اسکیس ایران، تلاش بر سبکتر شدن فایل صفحات، بهینه سازی نسبی بخش سرور هاستینگ و استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما در داخل صفحات، استفاده از توضیحات جامع و تهیه بک لینک های خارجی گردیده است و طی مدت سه ماه از زمان آغاز پروسه بهینه سازی، نتیجه مطلوب کارفرما حاصل گشته است. البته با توجه به زمینه کاری مجموعه مذکور، از اسپم کردن مطالب در گوگل جلوگیری و تنها به حصول نتایج از طریق کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما بسنده شده است.

 

 

سایت مذکور با هزینه ای ناچیز و برای کلمات کلیدی: اسکیس – پرسپکتیو – آموزشگاه معماری – راندو و پرزانته – مقالات معماری – آرتور بهینه سازی شده است.
درنظر داریم در آینده ای نزدیک، طرح سایت مذکور را تغییر و سئوی آن را مطابق الگوریتم های جدیدی گوگل بهینه سازی نماییم.

 

 

 

سایر توضیحات

بمنظور درک بهتر مفاهیم سئو، مطالعه این مطلب (کلیک کنید) پیشنهاد می شود.
بمنظور مشاهده پروژه ها از این بخش (کلیک کنید) بازدید فرمایید.
بمنظور انجام مشاوره و ارزیابی پروژه توسط کارشناسان گروه دمووب، لطفا با شماره های: ۰۲۱۲۶۱۴۳۱۳۴ و ۰۹۳۵۴۵۸۴۲۳۰ و ۰۹۱۹۴۴۴۵۸۹۵ تماس و یا با آیدی تلگرام  DemoWeb@  در ارتباط باشید.
همچنین بمنظور بهره گیری از تخفیفات ویژه و یا دسترسی به مطالب آموزشی و اخبار گروه در خصوص طراحی وبسایت، نگهداری سایت و سرور، بازاریابی و مارکتینگ و مقالات مختلف درمورد سئو به کانال تلگرام ما Telegram.me/DemoWeb بپیوندید.

 

سایر نمونه کارها