طراحی سایت دکو دیزاین

مشخصات پروژه

طراحی سایت دکو دیزاینReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:
  • کارفرما: جناب آقای علی اسماعیلی (شرکت دکودیزاین)

  • تاریخ اجرا : دی ماه ۱۳۹۳

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

طراحی سایت دکو دیزاینReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:

طراحی سایت دکو دیزاین

طراحی سایت دکو دیزاین

سایت شرکت دکودیزاین، با هدف ایجاد ویترینی به همراه گالری تصاویر بمنظور معرفی محصولات این شرکت که در واقع یک شرکت وارد کننده انواع کاغذ دیواری، پارکت و لمینیت می باشد طراحی و راه اندازی شد. الگوی سایت توسط خود شرکت و براساس یک وب سایت ترکیه ای پیشنهاد شد و مبتنی بر همین الگوی پیشنهادی، پروژه ظرف مدت یک ماه، پیاده سازی و تحویل کارفرما گردید. در پیاده سازی این سایت تلاش کردیم محصول نهایی طبق سفارش کارفرما محترم ایجاد شده و موجبات رضایتمندی ایشان را فراهم آورد.

این سایت برای هیچ کلمه کلیدی بهینه سازی نشده و همچنین تا زمان عقد قرارداد سئو، فاقد زمینه های الزامی بمنظور بهینه سازی سئو می باشد.

از مشخصات مهم این سایت به سرعت بالا در اجرا، سبک بودن و حجم کم صفحات، نمایش صحیح در دستگاه های هوشمند مانند موبایل، تبلت و … ، داشتن کنترل پنل مدیریتی کاملا فارسی و کاربر پسند به منظور مدیریت توسط ادمین، و همچنین طراحی آن بر پایه فریم وورک T3 می توان اشاره کرد. ضمنا امکان اضافه کردن بی نهایت منو، مطلب و مدیا (مانند تصاویر و فایل) نیز توسط ادمین وجود دارد. از امکانات جانبی آن نیز میتوان وجود ماژول های اتصال به کلیه شبکه های اجتماعی را نام برد.

 

 

سایر خدمات تیم دمووب در ارتباط با این شرکت

در حال حاضر هیچگونه پشتیبانی فنی و یا سایر خدمات مرتبط با وب سایت بر عهده تیم دمووب نمی باشد.

سایر نمونه کارها