طراحی سایت زنیت فلور

مشخصات پروژه

طراحی سایت زنیت فلورReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:
  • کارفرما: جناب آقای سعید سیاوش

  • تاریخ اجرا : بهمن ماه ۱۳۹۳

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا، دو زبان انگلیسی و روسی

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

طراحی سایت زنیت فلورReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:

طراحی سایت زنیت فلور

طراحی سایت زنیت فلور

سایت شرکت زنیت فلور، با هدف ایجاد ویترینی به همراه گالری تصاویر بمنظور معرفی محصولات این شرکت که در واقع یک شرکت وارد کننده انواع کاغذ دیواری، پارکت و لمینیت از روسیه و آلمان می باشد طراحی و راه اندازی شد. الگوی سایت توسط خود شرکت و براساس یک وب سایت آلمانی پیشنهاد شد و مبتنی بر همین الگوی پیشنهادی، پروژه ظرف مدت دوهفته، پیاده سازی و تحویل کارفرما گردید. در پیاده سازی این سایت تلاش کردیم محصول نهایی طبق سفارش کارفرما محترم ایجاد شده و موجبات رضایتمندی ایشان را فراهم آورد. همچنین این سایت بصورت دو زبانه انگلیسی و روسی پیاده سازی شده است.

این سایت برای هیچ کلمه کلیدی بهینه سازی نشده و همچنین تا زمان عقد قرارداد سئو، فاقد زمینه های الزامی بمنظور بهینه سازی سئو می باشد.

از مشخصات مهم این سایت به سرعت بالا در اجرا، سبک بودن و حجم کم صفحات، نمایش صحیح در دستگاه های هوشمند مانند موبایل، تبلت و … ، داشتن کنترل پنل مدیریتی کاملا فارسی و کاربر پسند به منظور مدیریت توسط ادمین و همچنین طراحی دو زبانه انگلیسی و روسی می توان اشاره کرد. ضمنا امکان اضافه کردن بی نهایت منو، مطلب و مدیا (مانند تصاویر و فایل) نیز توسط ادمین وجود دارد. از امکانات جانبی آن نیز میتوان وجود ماژول های اتصال به کلیه شبکه های اجتماعی را نام برد.

 

 

سایر خدمات تیم دمووب در ارتباط با این شرکت

در حال حاضر هیچگونه پشتیبانی فنی و یا سایر خدمات مرتبط با وب سایت بر عهده تیم دمووب نمی باشد.

 

سایر نمونه کارها