طراحی سایت توریستی سیاح شرق

مشخصات پروژه

طراحی سایت توریستی سیاح شرقReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Apr 19Rating:
  • کارفرما: آقای یزدان دوست

  • تاریخ اجرا : فروردین ماه ۱۳۹۵

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

طراحی سایت توریستی سیاح شرقReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Apr 19Rating:

طراحی سایت سیاح شرق

طراحی سایت سیاح شرق

سایت توریستی و گردشگری سیاح شرق متعلق به شرکت توریستی سیاح شرق، همزمان با راه اندازی دفتر این شرکت شروع به برنامه نویسی و راه اندازی شده و در واقع با هدف معرفی تاریخ و اماکن توریستی ایران، هتل ها و سایر خدمات مربوطه بمنظور جذب گردشگران خارجی به کشور ایجاد شده است.  این وبسایت با ظاهری گرافیکی و پویا جلوه جالب توجهی داشته و حس اعتماد را در بازدید کننده یا مشتری ایجاد می نماید. پلتفرم این وبسایت از نمونه های معرفی شده توسط کارفرما ایده گیری شده است. و ظرف مدت یکماه راه اندازی گردیده است. با وجود عدم عقد قرارداد سئو برای این سایت، اما تلاش کردیم زیرساخت های لازم برای بهینه سازی سئو در آینده را دارا باشد. همچنین این وبسایت بر روی سرورهای پرقدرت لینوکس با آپتایم بالا و امنیت بسیار بالا به همراه پروتکل SSL راه اندازی شده است.

از برخی از امکانات این وب سایت میتوان به وجود بخشی برای معرفی توضیحی و تصویر اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری، گالری تصاویر زیبا از طبیعت ایران، ارتباط آنلاین، سیستم رزرواسیون آنلاین، فرم های ویزا و نیز چند زبانه بودن آن اشاره کرد.

سئو این وبسایت بر عهده تیم دمووب نبوده و پشتیبانی کوتاه مدت (سه ماهه) این وبسایت برعهده این تیم می باشد.

برخی از خدمات شرکت سیاح شرق، معرفی اماکن تاریخی کشور ایران، معرفی تورهای گردشگری در ایران، معرفی هتل های ایرانی با امکانات رزرو آنلاین، معرفی پروازها و رزرم بلیت سفر و … می باشد.

 

سایر خدمات تیم دمووب در ارتباط با این شرکت

ارائه سایر راهکارهای کارآمد در زمینه تبلیغاتی و ارتقا و پیشرفت آن بمنظور معرفی بهتر خدمات این شرکت و مشاوره در زمینه مارکتینگ.

سایر نمونه کارها