طراحی سایت ژیوار دکور

مشخصات پروژه

طراحی سایت ژیوار دکورReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:
  • کارفرما: جناب آقای سعید سیاوش

  • تاریخ اجرا : دی ماه ۱۳۹۳

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

طراحی سایت ژیوار دکورReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:

طراحی سایت ژیوار دکور

طراحی سایت ژیوار دکور

سایت شرکت ژیوار دکور، با هدف ایجاد ویترینی به همراه گالری تصاویر بمنظور معرفی محصولات این شرکت که در واقع یک شرکت وارد کننده انواع کاغذ دیواری، پارکت و لمینیت از آلمان و روسیه می باشد طراحی و راه اندازی شد. الگوی سایت توسط تیم طراحی دمووب به ایشان پیشنهاد شد و مبتنی بر همین الگوی پیشنهادی، پروژه ظرف مدت ۱۰ روز کاری، پیاده سازی و تحویل کارفرما گردید. در پیاده سازی این سایت تلاش کردیم محصول نهایی طبق سفارش کارفرما محترم ایجاد شده و موجبات رضایتمندی ایشان را فراهم آورد. این سایت فارسی زبان، در واقع نماینده محصولات شرکت زنیت فلور می باشد.

این سایت برای هیچ کلمه کلیدی بهینه سازی نشده و همچنین تا زمان عقد قرارداد سئو، فاقد زمینه های الزامی بمنظور بهینه سازی سئو می باشد.

از مشخصات مهم این سایت به سرعت بالا در اجرا، سبک بودن و حجم کم صفحات، نمایش صحیح در دستگاه های هوشمند مانند موبایل، تبلت و … ، داشتن کنترل پنل مدیریتی کاملا فارسی و کاربر پسند به منظور مدیریت توسط ادمین و همچنین داشتن یک گالری حرفه ای می توان اشاره کرد. ضمنا امکان اضافه کردن بی نهایت منو، مطلب و مدیا (مانند تصاویر و فایل) نیز توسط ادمین وجود دارد. از امکانات جانبی آن نیز میتوان وجود ماژول های اتصال به کلیه شبکه های اجتماعی را نام برد.

 

 

سایر خدمات تیم دمووب در ارتباط با این شرکت

در حال حاضر هیچگونه پشتیبانی فنی و یا سایر خدمات مرتبط با وب سایت بر عهده تیم دمووب نمی باشد.

 

سایر نمونه کارها