طراحی سایت گروه فرافام

مشخصات پروژه

طراحی سایت گروه فرافامReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:
  • کارفرما: خانم مهندس عرفانی

  • تاریخ اجرا : آبان ۱۳۹۴

  • نوع سایت: داینامیک و کاملا واکنشگرا

  • تکنولوژی : PHP, HTML, CSS, JS

طراحی سایت گروه فرافامReviewed by فن آوری اطلاعات دمووب on Dec 19Rating:

طراحی سایت گروه فرافام

طراحی سایت گروه فرافام

گروه معماری فرافام در زمینه طراحی معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین ارائه مشاوره در زمینه طراحی و اجرای نما فعالیت دارد. همچنین ارائه محصولات و متریال نمای داخلی مانند پارکت و لمینیت، کاغذ دیواری و پتینه نیز از دیگر سرویس های این گروه می باشد.

سایت این شرکت نوپا بوده و کلیه امورات آن از طراحی، پیاده سازی و همچنین پشتیبانی بطور کامل بر عهده تیم دمووب می باشد. هدف از ایجاد این وبسایت، نمایش نمونه محصولات و کاتالوگ متریال و هچنین پروژه های انجام شده شرکت مذکور و همچنین شرح توانایی ها و خدمات قابل ارائه آن می باشد و در حال حاضر این وبسایت در حال رشد و بهینه سازی بوده و تحت نظارت تیم فنی ما به کار خود ادامه می دهد.

بهینه سازی و سئو این سایت برعهده تیم دمووب می باشد و بدلیل نوپا بودن مدتی زمان لازم هست تا این وبسایت در نتایج جستجو گوگل بدرستی به نمایش درآید. مالکیت معنوی این وبسایت از دی ماه ۱۳۹۵ به گروه هنری “کادرآبی” انتقال داده شده است.

رابط کاربری ساده و سرعت بالای هاست متعلق به این سایت، از مسائل مهم رعایت شده در پیاده سازی آن می باشد. همچنین این سایت بروی سرورهای لینوکسی آلمان با ایمنی و آپتایم بالا قرار گرفته است.

 

 

سایر خدمات تیم دمووب در ارتباط با این شرکت

خدمات مشاوره در زمینه های مختلف تبلیغاتی، مانند تبلیغاتی کاغذی و بروشوری، تبلیغاتی اینترنتی و همچنین گوگل مارکتینگ.

 

سایر نمونه کارها